KONST / Litografier / Färglitografi 12553466
nr 1255 3466
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Interiör med självporträtt, signerad, PT. Motivet: 58x84
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 20 maj 2019
kl 19:41:18
1.500 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr